3 nippi stiilsetele meestele iDeal of Sweden sügis-talvisest kollektsioonist

Teadlikumad tarbijad on elustiilikaubamärki iDeal of Sweden kandvaid aksessuaare hinnanud juba aastaid ning traditsiooniline mudelivalik enam tutvustamist ei vaja. Tänavune sügis-talvine kollektsioon tõi taas palju uut ja huvitavat, millest ehk kõige enam väärivad tähelepanu spetsiaalselt trenditeadlikule mehele loodud Capri ja Como tootesarjad.

Kuigi värske ja moodne, on kõrgekvaliteediline Capri kollektsioon samas ajatu ja stiilne ning sobib nii värskeimaid trende järgivale urbannoorele kui klassikalisele härrasmehele. Kvaliteetsed tugevast plastist telefoniümbrised kaitsevad telefoni kindlalt ning hoolikalt valitud disainilahendused loovad soliidse ja luksusliku üldmulje. Sellises ümbrises telefoni ei pea häbenema trendikas klubis ega kõrgetasemelisel ärilõunal.

Teine iDeal of Sweden uus tootegrupp on sel hooajal Chelsea Wristlet, mis on hea idee kingituseks stiilse mehe naisele.  Chelsea Wristlet on praktiline kombinatsioon telefoniümbrisest ning käekotist. Lisaks kaartidele ja kupüüridele on Wristlet’is piisavalt ruumi ka suuremale telefonile ning seda võib kasutada nii rahakoti kui ridikülina – viimast võimaldab spetsiaalse rõnga külge kinnitatav mugav randmerihm. Valikus on mitut värvi ning erinevast materjalist kotid.

Kolmandaks peaks stiilse mehe varustusse kindlasti kuuluma mugav ning elegantne iDeal of Sweden’i juhtmevaba Qi laadija. Laadija on loodud iPhone 8, iPhone X, Samsungi mudelite S8, S8+, S9 ja S9+ laadimiseks, kuid toetab ka kõiki teisi Qi-laadimisvõimalusega nutitelefone laadimisvõimsusega kuni 10W. Valikus on mitme erineva värvilahenduse ning disainiga Qi laadijad, mille hulgast leiab kindlasti sobiva igale salongiriiulile, kontorilauale aga ka kingituseks.

iDeal of Sweden tarvikutega varustatuna talvele vastu minnes võib mees olla kindel, et elegants ja stiil on tagatud nii tööl kui seltskonnaringis.

iDeal of Sweden uus kollektsioon on esitletud messil Ilu Sõnum 2018, mis toimub 12.-14.oktoober Tallinnas Eesti Näituste messikeskuses. Samuti on kollektsioon saadaval www.smarta.ee e.poes.