Meeste jõulukingituste TOP

Meeste jõulukingituste TOP
Kirjutasime mõne päeva eest, milliseid jõulukingitusi on Smartast võimalik pankrotti minemata naistele osta. Täna esitleme nimekirja toodetest, mille üle iga mees rõõmu tunneb. Jumalaga koledad kampsunid ja Viimse reliikvia” DVD-d, mida on kinkijal naljakas osta, kuid saajal tüütu jõulupuu all lahti pakkida! 
 
Eve Energy
 
Eve Energy on nutikas elektripistik, kuhu võib torgata ükskõik millise seadme: lambi, teleka, raadio, elektriradiaatori, kohvimasina ja minu poolest kasvõi fööni. Nutikaks teeb selle pistiku aga asjaolu, et seda on võimalik kolmel erineval moel käivitada”ja sulgeda”. Ehk siis lülitub sellesse ühendatud seade näiteks tavaline laualamp sisse ja välja just neil tingimustel, nagu sina tahad. 
 
 
Eve Flare
 
Eve Flare on lihtsalt selgitades lamp, mille saab absoluutselt igale poole kaasa võtta ning mis just täpselt sellist valgust kumab, nagu sina tahad. Sind ei piira isegi asukoht Eve Flare on ideaalne sõber rõdul või tagaõues, magamistoas või isegi kempsus. Ei ainsat juhet ega koledat lülitit. Tänasest ümbritseb sind alati ja kõikjal just see valgus, mida sa ühel või teisel hetkel kõige rohkem vajad. 
 
 
iDeal of Swedeni sülearvutikott
 
Kui su mehel on stiilne sülearvuti (ja tal ju on!?), siis tuleb tal lasta see stiilsesse kotti panna. Smarta valikus on tohutult elegantseid ja veel elegantsemaid sleeve’e, mis teevad rõõmsaks nii mehe sinu elus kui ka tema arvuti!
 
 
iDeal of Swedeni sügiskollektsiooni telefoniümbris
 
Telefoniümbrised on nagu rõivad, mille eesmärk on inimest veelgi kaunimaks muuta ja välismõjude eest kaitsta. Sarnaselt rõivaäriga on ka telefoniümbriste maailmas kahte tüüpi tooteid: ilusad ja trendikad ning igavad ja plassid. Kui šeff pintsak või elegantne õhtukleit võib terve kuupalga maksta, siis vinge disaini ja suurepärase vastupidavusega telefoniümbrist on võimalik ka pankrotti minemata soetada.
 
Tere tulemast iDeal of Swedeni maailma! Rootsi pole pelgalt popmuusika või sotsiaaltoetuste kodumaa – ka maailma ilusaimad ja hinnatuimad telefoniümbrised tulevad justnimelt sealt. Nagu moetööstuses, nii jõuavad ka elegantsed telefoniümbrised meieni „kollektsioonide” kaupa. Tule ja leia oma mehele iDeal of Swedeni sügiskollektsioonist ümbris, mis ta veel vastupandamatumaks muudab!
 
 
MagSafe 2-1 laadija
 
MagSafe tehnoloogia võimaldab iPhone’i ja muid Apple’i gadgeteid ülimugavalt laadida. Mis on parem kui MagSafe laadija? Õiges vastus: kaks-ühes MagSafe laadija!
 
Native Union juhtmevaba laadijaga saab su mees korraga oma elu kahte tähtsaimat seadet laadida: AirPodsi kõrvaklappe ja iPhone 12 või iPhone 13 seeria telefoni. Et laadimine aga veel lõbusamalt kulgeks, saab ta telefoni vaatenurka reguleerida ja samal ajal kasvõi filmi vaadata!
 
 
MagSafe autolaadija
 
Sarnaselt MagSafe 2-1 laadijaga on Apple'i magnettehnoloogia abil ka autos telefoni laadimine sama keeruline nagu automaatkäigukastiga käikude vahetamine kõik käib klõpsti ja imelihtsalt!
 
 
OtterBox kukkumiskindel ümbris
 
iPhone on lahe telefon, ent sellega kaasneb üks suur probleem – kuidas telefoni ümbritseva maailma ootamatuste eest kaitsta?
 
Kui tahad oma mehele jõuludeks telefonikaitset kinkida, on sul kaks võimalust. Üks on brauser avada, otsinguaknasse sõna „iPhone’i ümbris” kirjutada, vastuseks sada erinevat võimalust saada, need kõik läbi lugeda, hinda ja kvaliteeti võrrelda, ja lõpuks ost teha.
 
Teine võimalus on kogu see jant ära jätta ning kohe Smartasse tulla. Otterbox KIT iPhone 13 Pro nimeline komplekt sisaldab kõike, mida su mehe iPhone vajab: kukkumiskindlat ümbrist, maailma parimat ekraanikaitseklaasi ja 20W USB C laadijat.
 
 
Native Union iP13 nahast ümbris + pael
 
Paela ümber kaela panemine ei ole alati halb asi, eriti muidugi siis, kui su mehel on lahe telefon, mille ta igale poole maha kipub unustama. 
 
Native Union iP13 nahast ümbrise küljes on pael, mis muudab telefoni ära kadumise sisuliselt võimatuks. Lisaks näeb see ümbris überšeff välja ja võib häda korral ka lipsu asendada slightly smiling face 
 
 
Chipolo ONE Spot
 
Apple tõi juba mõni aeg tagasi turule AirTagi-nimelise jubina, mida on võimalik võtmekimbu või kohvri külge kinnitada. Ja kui mõni väärisasi peaks ära kaduma, aitab AirTag selle lihtsasti üles leida: vajutad telefonil vastavat nuppu ning võtmete või kohvri külge kinnitatud AirTag hakkab häält tegema. 
 
AirTagi ainus häda on selles, et seda pole alati ja kohe saada. Teiseks maksab see 35 eurot. 
 
Õnneks on Smartas teinegi sarnaseid ülesandeid täitev jubin: Chipolo ONE Spot. Chipolo kadunud asjade leidja ühildub iPhone’i Find My äpiga imelihtsalt ning ükski asi – ei võtmed, kohver, spordikott ega kaisukaru – ei jää enam kadunuks. 
 
 
Native Unioni laadimisjuhe
 
Väljanägemises peab kõik võimalikult värviline olema ja iga mehe elus algab kõik mõistagi telefonist. Õnneks on iPhone saadaval nii punase, sinise, musta, valge, kuldse, hõbedase kui ka – mis eriti oluline! – roosana!
 
Aga elus on muudki kui telefonid! Elus on ka telefonilaadijad! Telefoni on ju vaja laadida. Ja mitte ainult telefoni – teinekord tuleb lennujaamas või kodukohvikus läpakas kotist välja võtta ja mida kuradit on inimesel enda kaitseks öelda, kui ta selle külge tavalise laadimisjuhtme ühendab? 
 
Mida peab üks õnnetu inimene sellises olukorras tegema?
 
Normaalse väljanägemisega juhtme ostma! Ja see on olemas, uskuge või mitte! Native Unioni laadimisjuhtmed on ilusad, stiilsed, värvilised, triibulised, kvaliteetsed ja täpselt sellise pikkusega, nagu su mees tahab!