Naiste TOP

Naiste TOP
Jõulukingituste tegemine on ühest küljest tore, ent teisalt erakordselt tüütu tegevus. 
 
Kas poleks (jõulu)imeline, kui sul õnnestuks kõik kingitused kiirelt, mugavalt ja ühest kohast hankida? See on nimelt võimalik! Smartast hangitud kink teeb rõõmsaks igaühe ning sa ei pea hoiupõrsa kallale minema, et armsad inimesed pühade puhul rõõmsaks teha. 
 
Siin on TOP-5 toodet, mida naistele oma elus kinkida: 
 
  1. iDeal of Swedeni uus kollektsioon
 
Telefonide ja teiste gadgetite aksessuaarid on nagu rõivad, mille eesmärk on inimest veelgi kaunimaks muuta ja välismõjude eest kaitsta. Sarnaselt rõivaäriga on telefoniümbriste maailmas kahte tüüpi tooteid: ilusad ja trendikad ning igavad ja plassid. Kui elegantne õhtukleit võib terve kuupalga maksta, siis telefonile vinge disaini ja suurepärase vastupidavusega aksessuaari on võimalik soetada ka pankrotti minemata.
 
iDeal of Sweden on välja toonud sügistalvise kollektsiooni ning siit leiab kauni ja kvaliteetse kingituse igale naisele! 
 
 
  1. Stiilsed ja naiselikud arvutikotid
 
Ilu ei sünni patta panna, teadsid juba meie esivanemad. Ja ometi teeme seda iga päev: me oleme end kaunite esemetega ümbritsenud, kuid mingil põhjusel kipume nende ilusat disaini peitma. Näiteks arvutite oma.
 
Miks küll? 
 
Vastus on lihtne ja loogiline: et arvutit kriimude ja muude võimalike kahjustuste eest kaitsta. Aga miks peab sülearvutikott ehk niinimetatud sleeve alati nii neetult kole välja nägema? Palju keerulisem küsimus, kuid ka sellele on hea ja lihtne vastus: ei peagi. 
 
Maailmas on ilusaid arvutikotte tohutult ja Smarta toob need ka Eesti inimestele lähemale. Eriti on sul põhjust rõõmustada siis, kui tahad naisele kingitust teha: meie valikus on pilkupüüdvaid arvutiümbriseid just õrnemale soole. 
 
 
  1. Rahakottümbrised
 
Mis asi on rahakottümbris? Inetu kaitsevutlar, mille sa oma kaunile rahakotile otsa tõmbad? Muidugi mitte!
 
Rahakottümbris on telefoniümbris, mis hoiab lisaks telefonile ka sinu raha. Nii kaob vajadus kahte asja kogu aeg kaasas tassida ning maha ei unune enam kumbki. Smarta tootevalikus on suur hulk rahakoti funktsiooniga telefoniümbriseid, mis iga naise veel elegantsemaks muudavad! 
 
Astu läbi ja me näitame sulle, kui ilus võib üks rahakottümbris olla! 
 
  1. Roosad aksessuaarid
 
Kellele ei meeldiks roosa värv, eriti muidugi siis, kui naisterahvale kingitust ostad. Naised jumaldavad roosat juba lapsepõlvest ega kõige nunnumad nukud ilmaasjata roosad pole. 
 
Roosat kingitust planeerides ei tule enam lootoseõie või kvartskividega piirduda. Ka paljud telefonide ja teiste gadgetite aksessuaarid on tänapäeval roosad. Kui sa seda ei usu, siis pole sa ilmselt Smartas käinud. Viimane aeg tulla! 
 
 
  1. Juhtmevaba laadija Native Union Dock Wireless Charger Fabric Rose
 
Smarta naistele mõeldud kingituste esiviisiku lõpetame tootega, mis teeb õnnelikuks ükskõik kelle, isegi mehe! Native Unioni juhtmevaba laadija Native Union Dock Wireless Charger Fabric Rose vabastab su armsa naise kahest asjast: juhtmetest (nagu nimigi ütleb) ja stressist, mis tabab igaüht, kes laua alt pistikupesa peab otsima.