Telefoniümbris teeb mehe šikiks? Nalja teete? Ei tee!

Telefoniümbrised on nagu rõivad, mille eesmärk on inimest veelgi kaunimaks muuta ja välismõjude eest kaitsta. Sarnaselt rõivaärile on ka telefoniümbriste maailmas kahte tüüpi tooteid: ilusad ja trendikad ning igavad ja plassid. Kui šeff pintsak või elegantne õhtukleit võib terve kuupalga maksta, siis vinge disaini ja suurepärase vastupidavusega telefoniümbrist on võimalk ka pankrotti minemata soetada.

Tõsi mis tõsi: kvaliteetne ja pilkupüüdev telefoniümbris ei pea tingimata sadu eurosid maksma. Tuleb lihtsalt teada, millist ümbrist valida. Ning just seetõttu oled sa jõudnud õigesse kohta!

Tere tulemast iDeal of Swedeni maailma! Rootsi pole pelgalt popmuusika või sotsiaaltoetuste kodumaa – ka maailma ilusaimad ja hinnatuimad telefoniümbrised tulevad justnimelt sealt. Nagu moetööstuses, nii jõuavad ka elegantsed telefoniümbrised meieni „kollektsioonide” kaupa.

iDeal of Sweden on värskelt välja toonud uue sügistalvise kollektsiooni ning täna laseme catwalk'ile mudelid, mis on ühest küljest kaasaegsed, ent pakuvad kindlust ja rafineeritust ka kõige alalhoidlikuma inimese ellu.

Lubage esitleda: iDeal of Swedeni mustad ja pruunid ümbrised! Ingliskeelse nimega intense brown ja intense black telefoniümbrised paitavad tõesti silma, neid on mõnus käes hoida ning veel mõnusam vaadata. Sõprade ja kolleegide kadedus on garanteeritud ning mis võiks olla parem teadmisest, et pelk telefoniümbris võib su veelgi atraktiivsemaks muuta!

Konservatiivsemal telefonikasutajal on aga kindlasti hea teada, et uutel sametise sisemusega ümbristel puudub tavapäraselt silmatorkav iDeal of Swedeni logo ning selle asemel on stiilne ja vaevumärgatav graafiline sümbol. Ja nagu lubatud, on iDeal of Swedeni uued stiilsed ümbrised käe- ja mõistuspärase hinnaga. Laste hoiupõrsast pole vaja puruks lüüa, sest sinu uus sarm maksab vaid 29.99 €.

Kliki siia ja lase oma telefonil ümber sündida!