Eve Light Strip

Saavutage mugavus ja kõrge klass kõigi aegade kõige keerukama HomeKiti- toega LED-riba abil. Apple HomeKit tootesarja toode, Eve Light Strip, suudab korralduse peale luua tõetruid värvitoone, ei anna teie käsutusse mitte ainult kõige eredamaid ja kaunimaid värve. See seab ka võrdlusaluse kõige kõrgema taseme ühendatud valgussüsteemile. 1800 luumenit puhast silmailu.
Transport
79,95 €
Kvaliteetne kolme dioodiga arhitektuur kiirgab kõige soojemaid ja külmemaid valgeid kõige. Sellele lisandub ergas värvigamma, kuhu kuuluvad kõik kujuteldavad värvitoonid. Pange kogu ruum heledalt särama või hämardage tagasihoidlikult, unistava elegantsi saavutamiseks. Iga hetk on õige Eve Light Stripi sisselülitamiseks.
Andke oma meeleolule värv.
Kasutage klassikalisi värve või looge hõlpsalt oma lemmikud. Eve Light Strip võimaldab teil õhkkonda kujundada täpselt selliseks nagu te seda ette kujutasite. Vaja läheb vaid kerget puudutust või Siri häälkäsklust. Ning kuna Eve Light Strip ühildub wifi kaudu otse teie iPhone'i, iPadi või koduse jaoturiga, säästab see teid kohmaka sildühenduse seadistamisest. 
Lisainfo
Tootekood 10EAS8301
Kirjuta enda hinnang
Only registered users can write reviews. Please Sign in or create an account

No Related Posts