Ausad uudised ehk miks Smartast piiratud aja jooksul tooteid odavamalt saab

Ausad uudised ehk miks Smartast piiratud aja jooksul tooteid odavamalt saab
New Yorgi tänaval istus kunagi üks kerjus. Mingil põhjusel andsid inimesed raha just talle, mitte kümnetele teistele, kes samal tänaval möödujatelt almust palusid. 
 
Lähemal vaatlemisel selgus veider põhjus: kui ülejäänud kerjused kasutasid raha lunimiseks plakateid stiilis „Mu lapsed nälgivad, palun aidake” või „Olen kodutu ja näljane”, siis selle konkreetse kerjuse kõrval seisis hoopis teistsuguse tekstiga plakat: „Mis seal salata, ma tahan õlut osta”. Ehk siis oli tema edu põhjuseks ausus.
 
Smarta on Eesti edukamaid telefonide aksessuaaride müüjaid ning ka meie saavutuste taga on ausus. Seetõttu ei hakka me pikalt keerutama ega jumal-teab-mis-tilu-lilu ajama ning ütleme otse: 
 
Smartas on enamus tooteid tavapärasest 2550% võrra soodsama hinnaga, sest päris kõiki jõuludeks varutud tooteid me maha müüa ei jõudnud. Enamuse müüsime, aga ühtteist on veel laos. Täpselt nagu kõigil teistel kauplustel üle maailma, müügu nad ükskõik mida. Meie erinevus on lihtsalt selles, et ütleme allahindluse põhjuse otse ja keerutamata välja. 
 
Ühte olulist asja tuleb siiski meeles pidada ja ka selle juures oleme ausad: soodushinnad kehtivad Smartas piiratud aja ehk kuni 16. jaanuarini. Ning ei ole nii, et tuled paar päeva hiljem poodi ja saad asjad ikkagi odavamalt kätte. Ei saa. Tegutseda tuleb kohe.
 
Üks hea ja aus uudis on Smartal veel: meil on mõned igati korralikud tooted, mille pakend on veidi rebenunud või muud moodi kahjustada saanud. Neile toodetele kehtiv allahindlus on pehmelt öeldes pöörane: kuni 70%! Seitsekümmend protsenti! SEITSEKÜMMEND PROTSENTI!
 
Külasta meie veebipoodi või tule kohale (kahjustatud pakendiga tooted ja leiukastid” asuvad vaid meie füüsilised kaupuses) ning kasuta võimalust oma premium-aksessuaarid olulise hinnasoodustusega hankida!