Inimese juures peab kõik ilus olema, isegi …

Inimese juures peab kõik ilus olema, isegi …
Ilu ei sünni patta panna, teadsid juba meie esivanemad. Ja ometi teeme seda iga päev: me oleme end kaunite esemetega ümbritsenud, kuid mingil põhjusel kipume nende ilusat disaini peitma. 
Miks küll? 
 
Keegi ei osta ju tuliuut BMWd, et see siis enne paraadringile minekut presenti mähkida. 
 
Keegi ei abiellu imekena kallimaga, et talle enne altari ette minekut kartulikott pähe tõmmata.
 
Keegi ei too koju sihvakat jõulupuud, et see siis jõupaberisse mässida.
 
Keegi ei sõida armsamaga päikeseloojangut vaatama, et olulisimal hetkel silmad kinni panna. 
 
Keegi ei osta endale briljantsõrmust, et seda aegade lõpuni seifis hoida.
 
Ja ometi kulutame kõvasti raha, et kaasaegne olulisim töövahend sülearvuti võimalikult kena disainiga oleks, ometi topime selle pidevalt võimalikult näotusse kaitseümbrisesse. Miks? 
 
Vastus on lihtne ja loogiline: et arvutit kriimude ja muude võimalike kahjustuste eest kaitsta. Aga miks peab sülearvutikott ehk niinimetatud sleeve alati nii neetult kole välja nägema? Palju keerulisem küsimus, kuid ka sellele on hea ja lihtne vastus: ei peagi. 
 
Maailmas on ilusaid arvutikotte tohutult ja Smarta toob need ka Eesti inimestele lähemale. Eriti on sul põhjust rõõmustada siis, kui satud naine olema: meie valikus on hämmastavalt pilkupüüdvaid arvutiümbriseid just õrnemale soole. 
 
Mitte keegi - eriti aga naine - ei taha end keskpärasena tunda. Range kontoridisain oli Eestis viimati moes nõukogude ajal, moodne daam hindab aga isikupära. Nii endas kui selles, millisena ta ülejäänud maailmale paistab. iDeal of Swedeni arvutikotid aitavad igal naisel end naisena tunda, olgu tema töökeskkond ükskõik kui maskuliinne. Ja põhimõtteliselt ei keela ükski seadus ka meestel naistele mõeldud arvutikotte kasutada - need näevad tõepoolest stiilsed ja maitsekad välja. Ning näeb sedakaudu ka nende omanik. 
 
Astu meie juurest läbi või külasta Smarta veebipoodi ning sul pole enam piinlik lennujaamas või mõnes muus avalikus kohas arvutit välja võtta. Inimese juures peab kõik ilus olema, sealhulgas kott, milles ta oma tähtsaimat töövahendit hoiab!