Kes kogub marke, kes arvutikotte, õige mees kogub mõlemat!

Kes kogub marke, kes arvutikotte, õige mees kogub mõlemat!
Mulle on alati meeldinud asju koguda. Küll marke, küll vinüülplaate, küll odavaid, küll kalleid kitarre
 
Kollektsioneeritavate asjade kategooriad on sõltunud aegadest ja võimalustest: lapsena oli mu tuba täis Pätsu piltidega postmarke ning odavaid (ja halbu!) elektrikitarre. Viimasel ajal on nende asemele tekkinud Neil Youngi piltidega vinüülplaadid ning veidi kallimad (ja head!) elektrikitarrid.
 
On aga üks kategooria, mis on mind alati paelunud kotid. 
 
Taevas teab, kuidas ma kotte juba imikust saadik armastan! Mulle meeldis isegi ranits, mille ema viie rubla ja kolmekümne kolme kopika eest ostis ning millesarnaseid kõik mu sõbrad kirglikult vihkasid. Mina tajusin aga juba algkoolis funktsionaalse tootedisaini võlusid ning kaifin neid tänaseni. 
 
Mul on pea võimatu suvalisest kotipoest mööda jalutada. Ma olen nagu alkohoolik Araxesi ukse taga tean suurepäraselt, et sellest sisse astumine lõpeb traagiliselt, kuid astun kõigest hoolimata. 
 
Ma ei lahku kotipoest enne, kui olen vähemalt ühe täiuslikus maailmas kuni kolm uut pauna soetanud. Mu korter on kotte tihkelt täis: kohvrid, käekotid, portfellid, seljakotid, spordikotid, you name it, I got it. 
 
Niisiis pole imestada, et ka arvutite jaoks on mul eraldi kotid. justnimelt kotid, mitte kott, sest minusugune edevik ei saa Rahva Raamatu kohvikus kahel järjestikusel päeval läpakat ühest ja samast kotist välja sikutada. See oleks sama mis nädal otsa ühe T-särgiga käia inimesed hakkavad mind prügikolliks pidama! 
 
Sülearvutikotile on mul kaks peamist tingimust. Esiteks peab see ilus olema. Mul pole aega (ega raha) koledate kottide jaoks, neid on kogu maailm täis ja milleks niigi halli tänavapilti veel hallimaks muuta
 
Teiseks peab sülearvutikott olema võimalusterohke. Ehk siis võiks sinna ära mahtuda ka laadimiskaabel, telefon, telefonilaadija ja nõnda edasi. 
 
Õnneks on sellised kotid olemas. 
 
 
 
 
 
Esimene ehk Universal Wild Cedar on moodsalt luksuslik. Sel on sile tekstuur ja rikkalik pruun toon. Valmistatud 100% vegan nahast (ma küll ei tea, mida see tähendab, kuid kõlab kaasaegselt!).
 
Teine ehk Eagle Black on sügavates mustades toonides tumehõbedaste detailidega. Koti disain on elegantne ajatu ja funktsionaalne.
 
Kolmas ehk Metal Wood on juba sellise nimega, et paneb iga hevimehe vere vemmeldama. Lisaks esitleb see kott sügavat rohelist infundeeritud kujundust, mis kutsub esile ajatu stiili ega tee kompromisse funktsionaalsuses, vähemalt lubavad nii selle koti disainerid. 
 
Ja neljas ehk Nico Laptop 13" Sleeve Eagle Black ammutab inspiratsiooni liikuvast elust. Õhuke ja vastupidav korpus pakub läpakale ülimat kaitset ning ühendab Skandinaavia minimalismi nutika ja mitmekülgse disainiga. 
 
Mida sa elult veel tahad? Eriti muidugi siis, kui oled minusugune kotihull!