Kui pööraseks võivad musta reede hinnad kukkuda?

Kui pööraseks võivad musta reede hinnad kukkuda?

Must reede on juba käes, vähemalt Smartas! Päris ametlikult küll alles homme, aga tegelikult kehtivad musta reede hinnad juba täna. Ning millised hinnad need on!

iDeal of Swedeni kottide hinnad on sel nädalal sisuliselt vabalanguses ehk täpselt poole väiksemad kui tavaliselt!

Kes on näinud, see teab, milliseks üks iDeal of Swedeni kott tema kandja muudab: stiilseks ja eksklusiivseks. Ehk täpselt selliseks, nagu igaüks meist sisimas soovib olla. Sel nädalal on iDeal of Swedeni kottide hinnad all täpselt 50%!

Vähe sellest 50%-line hinnalangus on Smartas tabanud ka iDeal of Swedeni Airpodside ümbriseid ja rahakoti funktsiooniga telefoniümbriseid. Ehk siis, suur hulk iDeal of Swedeni tooteid on ainult sel nädalal ja ainult Smartas täpselt poole odavamad!

Tuliuued iPhone 13 jaoks disainitud ja toodetud iDeal of Swedeni ümbrised on tavapärasest 30% odavamad! Täpselt sama lugu on Otterboxi maailmakuulsate kukkumiskindlate ümbristega – ka need on veel mõne päeva vältel 30% soodsamad!

Native Unioni toodete hinnad on samuti musta reede ootuses allapoole prantsatanud – needki on Smartas müügil 30%-lise soodustusega.

Decoded on ka üks väga kihvt bränd ja selle hinnad on musta reede nädalal 50% soodsamad. Ikka ainult Smartas ja ikka ainult sel nädalal!

Kõik allahindlused kehtivad nii meie poes kui veebis.

Aga…

Smartal on hunnik üksikuid tooteid, mille anname sel nädalal veel odavamalt ära! Tule kohale ja leia sobiv premuim-aksessuaar meie 15 või 10 euro kastidest: siin on nii telefoniümbriseid, arvutikotte, laste nutimäguasju, iPadi ümbriseid, wireless-laadijaid, akupankasid, Maci lisasid ja nii edasi!

Kõige laiema valiku nägemiseks on mõistlik ise kohale tulla. Meie kauplus asub jätkuvalt Tallinnas aadressil C. R. Jakobsoni 7/1–76. Mis aga eriti oluline: kohapeal õnnestub sul niigi odavad hinnad ehk veelgi soodsamaks kaubelda. Ega enne ei tea, kui pole proovinud! Ootame!