Milline on kõige tugevam kaitseklaas?

Milline on kõige tugevam kaitseklaas?
Kelle ei meeldiks olulised faktid, eks? Umbes midagi sellist:
 
Mis on maailmas suurima rahvaarvuga riik?
Hiina.
 
Mis on maailma kõihe pirakam ettevõte?
Apple.
 
Mis on maailma kõrgeim ehitis?
Burj Khalifa.
 
Ja nii edasi. Kõik teada-tuntud faktid. Aga tore teada sellest hoolimata. 
 
Aga kas sa tead, mis on turu kõige tugevam ekraanikaitseklaas? 
 
Õige vastus on InvisibleShield Glass XTR D3O. Ning erinevalt Hiinast või Burj Khalifast asub see siinsamas, sinu kodustpelga kiviviske kaugusel! Ehk meie juures, see tähendab Smartas. Pole vaja ei tohutult aega ega raha, et üks maailmakõige” nüüd ja kohe endale saada! 
 
InvisibleShield Glass XTR D3O on neli korda tugevam kui mis tahes tavaline ekraanikaitseklaas. Lugesid õigesti neli korda! Klaasi sees on kiht, mille eesmärk on mitte puruneda, nagu teevad kukkumisel tavalised kaitseklaasid, vaid löögijõudu hajutada ja ekraaniaitseklaas terveks jätta. Klaas katab telefoni servast servani ja ükski osa seadme ekraanist ei puutu põrutustega kokku.
 
Vähe sellest: Protective Eyesafe® Layer Eyesafe tehnoloogia filtreerib 40% maksimaalsest mürgisest sinisest valgusest lainepikkusel 435–440 nm, kaitstes sind suure energiaga sinise valguse eest.
 
See klaas viib ekraanikaitse täiesti uuele tasemele, sest hajutab löögijõudu ja just see teebki Glass XTR-ist kõige arenenuma saadaoleva ekraanikaitse! 
 
Nii tugev ekraanikaitse mõjub kindlasti puutetundlikkusele, eks? Halvasti, on nii? 
 
Tuhkagi!
 
Glass XTR on loodud mängude jaoks maksimaalse puutetundlikkusega, nii et su seade reageerib alati. ALATI! Pisut liialdades võib öelda, et su telefoniekraan muutub varasemast tundlikumakski. Ilma igasuguse liialduseta võib aga väita, et peale InvisibleShield Glass XTR D3O paigaldamist võid kindel olla, et su armas iPhone on kaitstud parimal võimalikul moel!
 
Su telefon on sulle ju armas, kas pole? Muidugi on! Kingi talle jõuludeks midagi ilusat. Hea uudis on see, et erinevalt teistest kallimatest võib telefoni miski ilus” ka kasulik olla. InvisibleShield Glass XTR D3O ongi! 
 
Kliki siia ja näita oma kõige kallimale esemele, et hoolid temast!