Premium on ju niiiiiiiii kallis!

Premium on ju niiiiiiiii kallis!

Premium on lihtsalt üks ilus sõna, mille abil klientidele kallist jama pähe määrida, eks? Umbes nagu „kvaliteedi märk” vene ajal – paned tootele külge ja võid automaatselt 30% krõbedamat hinda küsida.

Vale puha. Sõnal premium on tehnoloogiamaailmas väga selge tähendus. Oleme sellest viimasel ajal palju kirjutanud.

Näiteks siin.

Ja siin.

Premium tähendab stiili, kvaliteeti ja kõige rohkem tähendab see sinu head tervist. Kes tahab oma lapselaste lõpuaktusele minna, peab ebakvaliteetsed aksessuaarid kvaliteetsete vastu vahetama: telefonide kehvad lisad on tihti valmistatud mürgistest materjalidest ja kuigi päris samal õhtul ei pruugi sa tõepoolest kokku kukkuda, siis pikas perspektiivis võib vale telefoniümbris tervisele tõsiseid kahjusid tekitada.

Nii lihtne ongi.

„Hea küll, hea küll,” võid sa nüüd öelda. „Premium-tooted on vahvad asjad, selge see. Aga miks need nii kallid peavad olema?”

Selle kohta on üks kulunud, ent vana lugu:

„Kas sa tead, kust ma saaksin endale odava ja hea iPhone’i-ümbrise?” küsinud üks mees kord teiselt. „Kui tahad head ja odavat,” vastas teine mees, „siis tuleb sul kaks ümbrist osta: üks odav ja teine hea.”

Sama mõtet illustreerib veel üks tuntud ütlemine: ma ei ole nii rikas, et endale odavaid asju lubada.

Ebakvaliteetne kraam läheb kiiresti katki ja „odavaid” asju ostes jäädki poe vahet jooksma. Lõpuks maksad kümme korda rohkem, kui oleksid kohe alguses korralikku telefoniümbrist ostes maksnud.

Ja mida „kallis” tegelikult tähendab? Õige vastus on jahmatav: kõigest mõnikümmend eurot. Jaga see oma telefoni eluea peale ja mõistad kiiresti, kui totter on kerget kokkuhoidu lootes telefoni ja iseenda tervist ohtu seada.

Selle paar senti päevas (isegi vähem, kõik oleneb sellest, kui kaua sa ühe ja sama telefoniga plaanid rääkida) leiab oma „eelarvest” igaüks. Jäta kasvõi autoga kiirus ületamata – trahviraha on justkui maast leitud, kõik on õnnelikud ja sina saad normaalse telefoniümbrise osta. Sellise, mis sind sõna otseses mõttes ära ei tapa!

Niisiis – sul pole enam põhjust oma telefoni koledasse ümbrisesse toppida. Astu meie juurest läbi või külasta Smarta e-poodi, meil on vingeid ja kvaliteetseid aksessuaare igale maitsele!