Viska oma kole laadija minema!

Viska oma kole laadija minema!

Kas pole tüütu, kuidas gadgetitest on saanud kohustuslikud sisustuselemendid?

Vanasti oli lihtne: sul tuli kena tapeet leida, ilus mööbel osta, mõned maailid seintele riputada ning veenduda, et kõik kõigega klapiks. Tänapäeval on aga nii, et ükskõik kui ilusa ansambli sa oma elutuppa kokku saad, tuksi läheb see nii või naa – kaablitest ja juhtmetest ei ole moodsas kodus pääsu, kontoritest rääkimata!

Iga telefon ja arvuti tahab laadimist. Ja kui sul satub veel tahvelarvuti ja nutikell olema – ning aina enamatel inimestel satub –, siis muutubki su imeliselt sisustatud pesa üheks suureks juhtmepuntraks.

Laadija võib olla nii elutoas, kabinetis või magamistoas, kus telefon ju su kõrval reeglina öösiti magab. Kui elukaalsane su vasakul käel on kaunis, siis miks peaks paremal pikutav telefonilaadija inetu olema?

Asi on jõudnud juba nii kaugele, et mõned lasevad remondimeestel oma telefonilaadijate juhtmed seinte sisse krohvida, et need näha ei jääks. Kuid mis saab siis, kui tahad oma kodus mööblit ringi tõsta? Magamistoa kabinetiks muuta? Elutuppa laste voodid panna? Kisud krohvi alla peidetud juhtmed välja ja maksad maalritele topelt. 

Probleeme kui palju.

Ent nagu teada, kus häda kõige suurem, seal abi kõige lähem. Nimelt on võimalik telefonilaadijatest sisukujundususelemendid teha. Täpselt nii – lisaks pilkupüüdvatele maalidele ning kaunile mööblile hakkavad sinu toa omapära kujundama ka telefonilaadijad!

No mis jutt see on, eks ole? Kuidas saavad telefonilaadijad mu ruumi ilusamaks teha? Väga lihtsalt – tuleb osta õiged telefonilaadijad. Sellised, mis näevad stiilsed ja ilusad välja. Sellised, mida iga terve mõistusega inimene uhkusega eksponeerib. Ehk Native Unioni wireless laadijad. Viska kasvõi kohe kiire pilk peale ja saad aru, millest me räägime!

Kui telefonid on ammu värvilised, siis miks peavad laadijad ainult mustad või hallid olema? Ei peagi! Nad on juba ammu värvilised: rohelised, sinised, pruunid ja isegi roosad! Ja muidugi mustad, kui silm konservatiivsemat stiili eelistab.
 
 
On teaduslikult kindlaks tehtud fakt, et poissmehed, kelle korteris on Native Unioni wireless laadijad, skoorivad täpselt 12 korda paremini kui need, kellel pole. Tegelikult on see muidugi nali, aga võib vabalt juhtuda, et kui sellist asja teaduslikult uurida, oleks tulemus just täpselt selline!
 
Ilmselt pole vaja lisada, et Native Union wireless laadijad on kvaliteetsed (ehk ei lähe peale esimest kasutuskuud katki) ning vastavad Qi standardile (toetab nii induktiivset kui ka resonantset laadimistehnoloogiat).

Su telefonilaadija ei pea kole olema. Tule Smartast läbi või kliki kohe siia ning muuda oma kodu või kontor veel ilusamaks!Seotud tooted